Magnetická plocha

Magnetická plocha

Nemusíte si domů pořizovat objemné tabule ani speciální magnetické desky. Máme v rukávu přichystané i další alternativy. 

Možnosti magnetické pracovní plochy:

  • magnetická samolepicí tabule,
  • bílá magnetická fólie (popisovatelná),
  • magnetická barva,
  • magnetická barva přetřená malířskou barvou.

 

Magnetická samolepící tabule

První alternativou je magnetická samolepící tabule, kterou lze snadno nalepit na každý rovný povrch. Tabule vyniká svou lehkostí a flexibilitou a dá se jednoduše ustřihnout do požadovaného rozměru. Díky tomu si můžete pracovní plochu přizpůsobit přesně podle svých potřeb. Na našem e-shopu ji prodáváme v rozměru 60 x 100 cm. 

 

Bílá magnetická fólie

Samolepící magnetická fólie je elegantní alternativa k magnetickým tabulím. Je složena ze železných částic, což zajišťuje uchycování magnetů. Je zároveň je plně popisovatelná stíratelnými fixy, takže ji jednoduše vyčistíte suchým hadříkem. Nejmenší ideální rozměr je 60 x 100 cm.

 

Magnetická barva

Další možností je magnetická barva, s níž proměníte každou stěnu na magnetickou tabuli. Magnetická barva (černá / šedá) obsahuje kovové částečky, díky kterým magnety na zeď  snadno přichytíte. Magnetická barva je vhodná na klasickou zděnou stěnu, panel i sádrokarton.

 

Doporučujeme: SPS Magnetická barva, Dupli Color magnetická barva a Helios Spektra Magnetic magnetická barva.

 

Magnetická barva přetřená malířskou barvou

Pokud preferujete jinou barvu, magnetický nátěr můžete jednoduše přemalovat malířskou barvou v jakémkoliv odstínu. Své magnetické vlastnosti si uchová i po dalším nátěru.